Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Měření zraku a aplikace kontaktních čoček

Našim zákazníkům nabízíme možnost kvalitního vyšetření zraku v moderně vybavené vyšetřovně. Pokud máte pocit, že se vám zhoršuje vidění nebo se rozhodujete pro nové brýle, nejlepším řešením je navštívit optometristu přímo v optice. U tohoto typu vyšetření není nutná návštěva lékaře. Nejedná se o celkovou kontrolu očí, jen vyšetření zraku a následné předepsání brýlové korekce. Vyšetření není hrazeno ze zdravotního pojištění, pokud si však současně zakoupíte brýle, je vyšetření zdarma.

Na měření zraku můžete přijít i bez objednání.

V naší optice se zaměřujeme i na aplikaci kontaktních čoček. Při první návštěvě dostanete zkušební kontaktní čočky, roztok a pouzdro na čočky zdarma. Platíte pouze cenu první aplikace. Během tohoto vyšetření, které trvá asi hodinu, naše optometristka stanoví, jaký typ kontaktních čoček je pro vás vhodný. Naučí vás manipulovat s kontaktními čočkami a pečovat o ně. V ceně vyšetření je i následná kontrola, která se provádí po 2-3 týdnech.

Na prvotní aplikaci kontaktních čoček je z hlediska časové náročnosti lepší se objednat, abychom se vám mohli plně věnovat.

Akce na Kontaktní čočky ACUVUE - každé čtvrté balení máte u nás zdarma.

Pokud máte zájem o měření zraku či aplikaci kontaktních čoček, budeme se na vás těšit v těchto dnech:

Po, Út, St, Čt:  9-11,30  a  13-16,30

Pátek: měříme, ale nepravidelně. Dostupné páteční termíny najdete v našem objednávkovém systému.

Na Vaši návštěvu se těší optometristky Mgr. Šárka Lakatos, Dis. a Bc. Kateřina Pšejová.

 

 

Měření zraku objednávejte online

Objednejte se na měření zraku (kromě dětí do 15 let).

Objednat měření

AKCE NA KONTAKTNÍ ČOČKY

 

Kontaktní čočky ACUVUE jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Podrobné informace o nošení a péči získáte u svého očního specialisty.