Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Měření zraku a aplikace kontaktních čoček

Našim zákazníkům nabízíme možnost kvalitního vyšetření zraku v moderně vybavené vyšetřovně. Pokud máte pocit, že se vám zhoršuje vidění nebo se rozhodujete pro nové brýle, nejlepším řešením je navštívit optometristu přímo v optice. U tohoto typu vyšetření není nutná návštěva lékaře. Nejedná se o celkovou kontrolu očí, jen vyšetření zraku a následné předepsání brýlové korekce. Vyšetření není hrazeno ze zdravotního pojištění, pokud si však současně zakoupíte brýle, je vyšetření zdarma.

Na měření zraku můžete přijít i bez objednání.

V naší optice se zaměřujeme i na aplikaci kontaktních čoček. Při první návštěvě dostanete zkušební kontaktní čočky, roztok a pouzdro na čočky zdarma. Platíte pouze cenu první aplikace. Během tohoto vyšetření, které trvá asi hodinu, naše optometristka stanoví, jaký typ kontaktních čoček je pro vás vhodný. Naučí vás manipulovat s kontaktními čočkami a pečovat o ně. V ceně vyšetření je i následná kontrola, která se provádí po 2-3 týdnech.

Na prvotní aplikaci kontaktních čoček je z hlediska časové náročnosti lepší se objednat, abychom se vám mohli plně věnovat.

Akce na Kontaktní čočky ACUVUE - každé čtvrté balení máte u nás zdarma.

Pokud máte zájem o měření zraku či aplikaci kontaktních čoček, budeme se na vás těšit v těchto dnech:

Po, Út, St, Čt:  9-11,30  a  13-16,30

Pátek: měříme, ale nepravidelně. Dostupné páteční termíny najdete v našem objednávkovém systému.

Na Vaši návštěvu se těší optometristky Mgr. Šárka Lakatos, Dis. a Bc. Kateřina Pšejová.

AKCE NA KONTAKTNÍ ČOČKY

 

Kontaktní čočky ACUVUE jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Podrobné informace o nošení a péči získáte u svého očního specialisty.