Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Drivewear - Speciální brýle pro řidiče sleva 20% (1-7 - 31.7)

.
Technologie brýlových čoček Drivewear maximalizuje schopnost lidského oka v rozdílných světelných podmínkách a prostředích.

Lidské oko je skvělý nástroj pro sběr vizuálních informací. Čočky Drivewear maximalizují jeho schopnost v rozdílných světelných podmínkách a prostředích.

OBLAČNO

NÍZKÁ HODNOTA DENNÍHO SVĚTLA
VYSOCE KONTRASTNÍ ZELENOŽLUTÁ BARVA
V podmínkách nízké intenzity světla je jediným aktivním prvkem těchto čoček polarizační filtr s vysoce kontrastní zelenožlutou barvou. Tento polarizační filtr blokuje oslňující odlesky, zvyšuje kontrast barev a tak zlepšuje rozlišení předmětů a míru vnímání okolí řidičem. Absorpce světla v neaktivním stavu je 63 %.

DENNÍ SVĚTLO

DENNÍ SVĚTLO ZA SKLEM AUTA
MĚDĚNÁ BARVA
Čelní sklo auta blokuje UV paprsky a zabraňuje tak aktivaci běžných fotochromatických molekul. Nově vyvinuté fotochromatické molekuly jsou aktivovány intenzivním viditelným světlem. Barva čoček se mění na měděnou a absorpce světla je až 75%. Čočky nadále blokují oslňující odlesky a zaručují řidiči skvělý vizuální komfort.

JASNÉ SLUNEČNÍ SVĚTLO

VENKOVNÍ PODMÍNKY
TMAVÁ ČERVENOHNĚDÁ BARVA
Jelikož venku není již UV záření blokováno čelním sklem auta, aktivuje se fotochromatická vrstva Transitions. Protože jsou aktivní všechny tři technologické vrstvy čoček, změní se jejich barva na tmavě hnědou a absorpce světla v této fázi je až 85 %, přičemž je blokováno 100  % UV záření.

Drivewear

Drivewear

AKCE NA KONTAKTNÍ ČOČKY

 

Kontaktní čočky ACUVUE jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Podrobné informace o nošení a péči získáte u svého očního specialisty.